FIRMA Z DŁUGOLETNIĄ TRADYCJĄ- 1991
Zapytaj o wycenę lub umów się na pomiar
 

                         Nowy sześciokomorowy system

profili S 8000 to wynik konsekwentnego dążenia do osiągnięcia wysokiej jakości produktu. Ościeżnica systemu LUX PLUS o glębokości 83 mm to unikalny produkt. Okna w tym systemie sprzedajemy wyposażone w okucia Roto NT z dwoma zaczepami antywyważeniowymi w każdym skrzydle, mikrowentylację, blokadę klamki, podnośnik skrzydła oraz zatrzask uchyłu. Ponadto szyby wyposażone są w system ciepłej ramki SUPER SPACER, która zwiększa izolacyjność całego okna o ok. 10-15 % oraz zmniejsza aż o 2 dB poziom hałasu w pomieszczeniu. Warto również podkreślić, zwiększenie odporności na gromadzenie się wilgoci przy krawędziach szyby.
         
Wyjątkowość tego nowoczesnego rozwiązania polega na zastąpieniu, występujących aluminiowych lub stalowych ramek dystansowych w szybach zespolonych technologią SUPER SPACER- w której specjalna pianka strukturalna zastępuje metal. Dzięki temu rozwiązaniu diametralnie polepszyły się parametry okna.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                        System Gealan S 8000                   półzlicowany
 
Przyzwoity sześciokomorowy standard okien i drzwi. Dobra izolacyjność cieplna dzięki korzystnie wyprofilowanej zewnętrznej komorze odwadniającej,dużej komorze głównej i komorze wewnętrznej.
Łatwe mycie zwykłymi środkami czystości stosowanymi w gospodarstwie domowym,dzięki bezporowej i gładkiej powierzchni.
                          
 
 
 
                 System Gealan S 8000 prosty