FIRMA Z DŁUGOLETNIĄ TRADYCJĄ- 1991
Zapytaj o wycenę lub umów się na pomiar
 

Produkujemy drzwi w systemie Gealan S 8000. Jest to czterokomorowy bardzo sztywny system z progiem aluminiowym z przekładką termiczną. Zastosowanie szerokiej zamkniętej stali powoduje wzrost wytrzymałości na zginanie nawet o 30 %. Przez to zapewniona jest bardzo dobra statyka drzwi. W przekroju drzwi widać profil stalowy zamknięty, który dodatkowo wypełniamy pianką izolacyjną aby poprawić izolacyjność. Próg aluminiowy wyposażony jest w przekładkę termiczną która izoluje i zapewnia lepszą izolację cieplną w stosunku do tradycyjnych progów bez przekładki termicznej.

Drzwi zewnętrzne

Wytrzymałość, dobra izolacja cieplna i estetyczny wygląd - to wyróżnia nasze drzwi zewnętrzne z wypełnieniem od Dorpol. Nasz szeroki asortyment pozwoli dobrać odpowiednie drzwi zarówno osobom, które poszukują stolarki otworowej dobrze komponującej się z klasyczną architekturą, jak i tym, które cenią sobie styl nowoczesny. Drzwi zewnętrzne z PCV to najlepszy wybór także ze względów bezpieczeństwa - proponujemy drzwi ze sztywnym łańcuchem, który chroni przed włamaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - najnowszą propozycją dla Państwa są nowoczesne drzwi zewnętrzne Andromeda.

 
                                                                                                         

                                                                                         Drzwi z wypełnieniem-  Nov                                                                                         Andromeda - seria nowoczesna z    


Nasze drzwi zewnętrzne sprzedajemy z wypełnieniami renomowanej firmy Dorpol. Drzwi mogą być wyposażone w panele z różnych serii które pasują zarówno do klasycznej architektury jak również nowoczesnej.

Więcej modeli na stronie www.dorpol.pl
Przykład  pochwytu ze stali nierdzewnej.
 
 

 
 
 

 
 

 

Praktycznym rozwiązaniem w drzwiach jest tzw. sztywny łańcuch blokada otwarcia,          która wpływa na bezpieczeństwo bierne użytkownika.