FIRMA Z DŁUGOLETNIĄ TRADYCJĄ- 1991
Zapytaj o wycenę lub umów się na pomiar
 
Aluplast Ideal 4000
 
to system pięciokomorowy o szerokości 70 mm z uszczelnieniem zewnętrznym. Okucia Roto Frank sprawiają że okna są niezawodne w użytkowaniu.
To nowa generacja okien i drzwi które już teraz spełniają wymagania stawiane oknom przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Mocna konstrukcja profili o szerokości 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne. Pięciokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych,dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aluplast Ideal 8000
 
to system sześciokomorowy o szerokości profili do 85 mm z uszczelnieniem środkowym. Uszczelnienie środkowe jest zdecydowanie polecane jezeli okna są zamontowane przy ruchliwych ulicach, miejscach. Bowiem okna z potrójnym uszczelnieniem lepiej tłumią hałas zewnętrzny. Delikatne zaokrąglenia ramy skrzydeł i listwy przyszybowej dają możliwość tworzenia okien spełniających nie tylko wymagania funkcjonalne ale również spełniajacych najbardziej wyrafinowane gusta. Tym samym można podkreślić wyjątkowy charakter domu i wyrazić swój indywidualny styl. Najwyższej klasy sześciokomorowy profil o szer. 85 mm pozwala przy użyciu odpowiednich szyb termoizolacyjnych na znaczne zredukowanie strat energii. Przy projektowaniu tego systemu szczególny nacisk położono na stylistykę oraz izolacyjność termiczną profilu.Jest to seria z uszczelnieniem środkowym, gdzie dzięki występowaniu trzeciej uszczelki wydzielona została tzw. sucha komora, w której pracują okucia co ma wpływ na ich funkcjonowanie i trwałość.