1px
           FIRMA Z DŁUGOLETNIĄ TRADYCJĄ- 1991
Zapytaj o wycenę lub umów się na pomiar
banner strony banner strony banner strony banner strony
1px
obejmująca się para patrząca na dom 
Posiadamy w ofercie bramy garażowe i przemysłowe firm Wiśniowski, Gros, KMT

Bramy

Komfort użytkowania, który zapewniają nasze bramy, sprawia, że klienci są zawsze zadowoleni z dokonanego wyboru. Bramy dostępne w naszej ofercie spełnią Państwa oczekiwania zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności. Proponujemy bramy segmentowe, które idealnie sprawdzą się w garażach z krótkim podjazdem, a także bramy rozwierne lub uchylne. Wszystkie wyroby odznaczają się nowoczesnym wyglądem, a zastosowana technologia pozwala na sprawną i niezawodną pracę przez wiele lat. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

Znakomitej jakości bramy – Rybnik, okolice

Dostępne bramy cieszą się uznaniem wśród osób ceniących sobie niezawodność działania, innowacyjność oraz nowoczesny wygląd. Mamy świadomość, że często brama stanowi wizytówkę nieruchomości, dlatego powinna być ona idealnie dopasowana do budynku – za cel obieramy sobie zatem proponowanie jak najbardziej pasujących do Państwa posiadłości rozwiązań. Oferowane bramy są doceniane przez mieszkańców Rybnika, ale nie tylko, ponieważ grono naszych klientów zdecydowanie wychodzi poza obszar tego miasta. Zależy nam na tym, aby każdy, kto zdecyduje się na współpracę z nami, był zadowolony z doradztwa, wyboru, a następnie montażu bramy. Uwzględniamy wszystkie potrzeby oraz preferencje użytkowników, tak aby korzystanie z danego systemu było jak najbardziej przyjemne. Doceniło nas sporo osób, teraz czas na Państwa!

UniTherm – super ciepła brama garażowa

Brama UniTherm powstała w odpowiedzi na potrzeby budownictwa energooszczędnego. W pełni wykorzystuje właściwości cieplne panelu INNOVO o grubości 60 mm oraz zastosowanych w niej systemów uszczelnień. To więcej zaoszczędzonej energii w domu, ponieważ straty ciepła zostały wyeliminowane w najbardziej newralgicznych miejscach płaszcza bramy. Współczynnik przenikania ciepła panelu wynosi 0,33 W/m2K, co przekłada się na znakomitą termoizolację całej bramy.

                 
dom jednorodzinny
 
dom jednorodzinny
1px
niebieska kropka niebieska kropka
1px