1px
           FIRMA Z DŁUGOLETNIĄ TRADYCJĄ- 1991
Zapytaj o wycenę lub umów się na pomiar
banner strony banner strony banner strony banner strony
1px
obejmująca się para patrząca na dom 

system do produkcji drzwi gealan s 8000

Drzwi zewnętrzne – Rybnik, okolice. Najlepsza oferta!

Produkujemy drzwi w systemie Gealan S 8000. Jest to czterokomorowy, bardzo sztywny system z progiem aluminiowym z przekładką termiczną. Zastosowanie szerokiej zamkniętej stali powoduje wzrost wytrzymałości drzwi zewnętrznych na zginanie nawet o 30 %, przez co zapewniona jest ich bardzo dobra statyka. W przekroju drzwi widać profil stalowy zamknięty, który dodatkowo wypełniamy pianką izolacyjną. Próg aluminiowy wyposażony jest w przekładkę termiczną zapewniającą lepszą barierę cieplną w stosunku do tradycyjnych progów bez przekładki termicznej.

Oferujemy jedne z najlepszych rozwiązań na rynku. Nasze drzwi zewnętrzne zostały docenione przez mieszkańców Rybnika oraz okolicznych miast – zyskały miano solidnych dzięki swoim właściwościom. Wytrzymałość, dobra izolacja cieplna i estetyczny wygląd – to wyróżnia produkowane przez nas drzwi zewnętrzne z wypełnieniem od Dorpol. Nasz szeroki asortyment pozwoli dobrać odpowiednie drzwi zarówno osobom, które poszukują stolarki otworowej dobrze komponującej się z klasyczną architekturą, jak i tym, które cenią sobie styl nowoczesny. Drzwi zewnętrzne z PCV to najlepszy wybór także ze względów bezpieczeństwa – proponujemy modele ze sztywnym łańcuchem, który chroni przed włamaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w tym z najnowszą propozycją dla Państwa, jaką są nowoczesne drzwi zewnętrzne Andromeda.

Sprawdzone rozwiązania. Drzwi zewnętrzne w Rybniku

Ogromne znaczenie ma dla nas nie tylko estetyka wykonania, ale przede wszystkim maksymalna praktyczność. Z tego powodu tworząc drzwi zewnętrzne, mamy na uwadze innowacyjne rozwiązania. Różnorodne systemy zamykania, dodatkowe zabezpieczenie w postaci wkładki blokującej czy zwiększona odporność na działanie czynników mechanicznych to tylko niektóre z aspektów, którymi wyróżniają się dostępne rozwiązania. Drzwi zewnętrzne dostępne dla klientów z Rybnika, okolic oraz całej Polski są gwarancją użytkowania na lata. Jesteśmy przekonani, że spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

 
                                                                                                         

                                                                                         Drzwi z wypełnieniem – Nov                                                                                         Andromeda – seria nowoczesna    


Nasze drzwi zewnętrzne sprzedajemy z wypełnieniami renomowanej firmy Dorpol. Mogą być wyposażone w panele z różnych serii, które pasują zarówno do klasycznej, jak i nowoczesnej architektury.

Więcej modeli na stronie www.dorpol.pl
drzwi zewnętrznedrzwi zewnętrzne halcedon

Przykład pochwytu ze stali nierdzewnej.
 
 
klamka drzwi zewnętrznych
biały kwadrat

 
 
 

drzwi zewnętrzne dorpol

 
 

biały prostokąt  

Praktycznym rozwiązaniem w drzwiach zewnętrznych jest tzw. sztywny łańcuch – blokada otwarcia, która wpływa na bezpieczeństwo użytkownika.

 
zabezpieczenie drzwi zewnętrznych
biały kwadrat


1px
1px 1px
1px