1px
           FIRMA Z DŁUGOLETNIĄ TRADYCJĄ- 1991
Zapytaj o wycenę lub umów się na pomiar
banner strony banner strony banner strony banner strony
1px
obejmująca się para patrząca na dom 

system do produkcji drzwi gealan s 8000
Produkujemy drzwi w systemie Gealan S 8000. Jest to czterokomorowy bardzo sztywny system z progiem aluminiowym z przekładką termiczną. Zastosowanie szerokiej zamkniętej stali powoduje wzrost wytrzymałości na zginanie nawet o 30 %. Przez to zapewniona jest bardzo dobra statyka drzwi. W przekroju drzwi widać profil stalowy zamknięty, który dodatkowo wypełniamy pianką izolacyjną aby poprawić izolacyjność. Próg aluminiowy wyposażony jest w przekładkę termiczną która izoluje i zapewnia lepszą izolację cieplną w stosunku do tradycyjnych progów bez przekładki termicznej.

Drzwi zewnętrzne

Wytrzymałość, dobra izolacja cieplna i estetyczny wygląd - to wyróżnia nasze drzwi zewnętrzne z wypełnieniem od Dorpol. Nasz szeroki asortyment pozwoli dobrać odpowiednie drzwi zarówno osobom, które poszukują stolarki otworowej dobrze komponującej się z klasyczną architekturą, jak i tym, które cenią sobie styl nowoczesny. Drzwi zewnętrzne z PCV to najlepszy wybór także ze względów bezpieczeństwa - proponujemy drzwi ze sztywnym łańcuchem, który chroni przed włamaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - najnowszą propozycją dla Państwa są nowoczesne drzwi zewnętrzne Andromeda.

 
                                                                                                         

                                                                                         Drzwi z wypełnieniem-  Nov                                                                                         Andromeda - seria nowoczesna z    


Nasze drzwi zewnętrzne sprzedajemy z wypełnieniami renomowanej firmy Dorpol. Drzwi mogą być wyposażone w panele z różnych serii które pasują zarówno do klasycznej architektury jak również nowoczesnej.

Więcej modeli na stronie www.dorpol.pl
drzwi zewnętrznedrzwi zewnętrzne halcedon

Przykład  pochwytu ze stali nierdzewnej.
 
 
klamka drzwi zewnętrznych
biały kwadrat

 
 
 

drzwi zewnętrzne dorpol

 
 

biały prostokąt  

Praktycznym rozwiązaniem w drzwiach jest tzw. sztywny łańcuch blokada otwarcia,          która wpływa na bezpieczeństwo bierne użytkownika.

 
zabezpieczenie drzwi zewnętrznych
biały kwadrat


1px
1px 1px
1px